Kurumsal İletişim Sertifika Programını Tamamladık

11 Şubat 2017’de başlayan “Kurumsal İletişim Yönetimi” Sertifika programını tamamladık.
Protokol yönetimi, kurum içi iletişim, beden dili, çatışma yönetimi, yaratıcı drama gibi derslerin bulunduğu programa katılan 28 kişi sertifikalarını aldılar.

Katılımcılardan Görüşler 
“Cumhuriyet tarihiyle bütünleşmiş Ankara Üniversitesi’nde, farkındalık yaratan eğitim içeriğiyle Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden bu program sayesinde hem bilgi hem de uygulama becerisi kazandım. Toplumun her kesimindeki bireylerin kişisel ve toplumsal açıdan bilgi, beceri ve yeterliliklerini arttırmasını sağlayan Anküsem’e ve bu programı hazırlayan Prof. Dr. Nuran Yıldız’a teşekkürlerimi iletmek isterim.”  (Aslı Ç.)

“Yaklaşık 13 yıldır Genel Müdür Asistanlığı yapıyorum. Bugüne kadar yaşanan tecrübeler ışığında, iletişimin yadsınamaz önemini de dikkate alarak, hem kendimi geliştirmek, hem çalıştığım kuruma katkı yapabilmek için programınıza kaydoldum. Program sayesinde mevcut bakış açımıza daha profesyonel ve akademik bir pencereden önemli katkı yapıldığı için çok memnunum.” (Bedrana A.)

“Program çok güzeldi. Kariyerimle ilgili, daha yolun başındayken önemli bir karara varmama neden oldu. Kurumsal iletişim alanıyla ilgilenmek istediğime karar verdim. Programa katıldığım için kendimi şanslı sayıyorum.” (İrem Ö.)

“Etkileşimimi güçlendirdiğim, güzel ve başarılı insanlar tanıdığım, kendimi geliştirdiğim bir süreç oldu. Keşke lisans hayatımın ilk dönemlerinde almış olsaydım bu eğitimi.”  (Elifcan K.)

2019-04-16T16:49:36+03:00